Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1930

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vojta   |   25. 1. 2017 (09:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stromky a tašky s odpadem.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 1. 2017 (11:32)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Označení místa asi trošku ujelo. Tento nepořádek byl v ulici Baranova. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Vojta   |   25. 1. 2017 (13:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

za špatné označení se omlouvám, zadal jsem přímo adresu Baranova 1901/4. Moc děkuji za vyřízení. Jste nejlepší!

Vojta