Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #1928

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   25. 1. 2017 (07:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stále nikdo nevysypává nový koš na křižovatce...děkuji za vysypání

Reakce Čisté Trojky   |   25. 1. 2017 (11:25)

Dobrý den,
děkujeme Váš za podnět. Na místě jsme byli a koš vysypali.
Pavel, Čistá Trojka