Úklid ulic #1921

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas Madera   |   23. 1. 2017 (17:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobrý den, celý Žižkov, proč je tak špinavý ? všude štěrk, u krajnic nánosy bahna po odtátém sněhu a břečce, vajgly? proč nejezdí čistící vozy, co čistí krajnice?

několikrát jsem poukazoval na strašný stav Olšanského nám, a opět na zastávce stovky vajglů, to to nikdo nekontroluje? Chodí někdo, kdo by kontrolovat práci úklidových čet? Když je náhodou někdy potkám, jejich zadáním je asi, hlavně neublížit koštěti -max. shrábnou trochu té větší nečistoty,al e bahno, prach, to uctivě obejdou.


uvědomujete si na praze 3, že tohle všichni dýcháme? a že ty ulice vypadají opravdu nechutně?

Reakce Čisté Trojky   |   24. 1. 2017 (11:37)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Vaše připomínky ke komplexnímu úklidu Žižkova předáváme jednotlivým zodpovědným organizacím.
Pavel, Čistá Trojka