Černé skládky #1920

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   23. 1. 2017 (15:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černá skládka, gauč.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 1. 2017 (15:53)

Děkujeme za hlášení. Na místě jsme uklidili.
Čistá Trojka