Psí exkrementy #1917

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pedro   |   22. 1. 2017 (23:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím o úklid chodníků v ulici Čajkovského (od Sladkovského nám. nahoru pravá strana) a následně v Bořivojově ul. (levý chodník proti směru jízdy, po zahnutí doprava od toho Sladkovského, od č. 59 po č. 67). Na těchto asi 50m se jedná o množství odhadem do 10 kusů. Pardon, zatím nemám chuť to fotit.
Díky

Reakce Čisté Trojky   |   23. 1. 2017 (12:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ulici prošli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka