Závady chodníků a komunikací #19143 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petra   |   1. 4. 2023 (13:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý chodník a obrubníky. Podotýkám, že místo je značně frekventované, jedná se o cestu k bazénu, kde probíhá i kojenecké plavání, každý den zde jezdí kočárky. Kamarádka zde zakopla a upadla s dítětem v nosítku. prosím o nápravu.

Reakce Čisté Trojky | 3. 4. 2023 (13:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na TSK k opravě. ¨

MČ-P3