Psí exkrementy #1912

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): lukas   |   20. 1. 2017 (10:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Cela Ambrozova ulice – od Biskupcovy az po Malesickou je plna psich exkrementu – zrejme protoze vede k parku – bude toho mozna pres 20 kilo... Je neuveritelne, jaci jsou pejskari ignoranti. Bohuzel nikdo to neresi, zadne kontroly psich znamek a uklizeni po psech :(

Reakce Čisté Trojky   |   20. 1. 2017 (13:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Věc jsme zaurgovali na pražské služby, kteří provádí komplexní úklid ulic. Po kontrole Čistou Trojkou bylo na uvedeném místě již vše v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka