Černé skládky #1910

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   20. 1. 2017 (09:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Televize a další bordel. Děkuji předem za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 1. 2017 (11:26)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a nepořádek uklidili. Pavel, Čistá Trojka