Další podněty Čisté Trojce #1909

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno   |   20. 1. 2017 (09:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hromada vánočních stromků u trafostanice.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 1. 2017 (11:27)

Uklizeno Čistou Trojkou.