Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #1906

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   19. 1. 2017 (12:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

neporadek roh Domazlicke a Kalisnicke

Reakce Čisté Trojky   |   19. 1. 2017 (15:52)

Uklizeno Čistou Trojkou.