Další podněty Čisté Trojce #1904

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): lukas   |   19. 1. 2017 (10:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nazvraceno ve vchodu, prosime o uklid. Zerotinova 59.

Dekujeme

Reakce Čisté Trojky   |   19. 1. 2017 (15:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a zvratky mokrou cestou uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): lukas   |   19. 1. 2017 (15:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vazeni, nelzete, jelikoz se dlouho nic nedelo, uklidil jsem to sam.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 1. 2017 (15:46)

Dobrý den,
je to cca 30 minut co se mi odtud vrátil pracovník Václav s kyblíkem a koštětem, který na uvedeném místě uklízel. Z hospody vedle si nabíral ještě vodu a vchod čistil. Mimo jiné je to záležitost vlastníků zajistit si u svého vchodu čisto. A vzhledem k tomu že jste nezadal fotodokumentaci, nemohli jsme ani dle čeho porovnat. Uvedené místo jsme uklízeli. Lhát není proč.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): lukas   |   19. 1. 2017 (16:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vazeni, po 14 hodine jsem osobne kostetem a kyblem s teplou vodou a saponatem vsechno uklidil, tot vse co k tomu muzu rici. Foto jsem nenahral, ale nevim nic o tom, ze by to bylo povinne. Diky za pripomenuti, ze si musi vlastnik zajistit poradek, ale nejsem si jist, ze mate pravdu – chodnik je majetkem Mc Praha 3, ten by ho mel take uklizet, v cemz mj. v predeslych dnech kdy nasnezilo, naprosto selhal. V nasem dome zadna restaurace, odkud hoste, kteri si u naseho domu obcas ulevuji, neni, takze ani z tohoto titulu ne.