Závady chodníků a komunikací #18922 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   13. 3. 2023 (12:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozebraná mozaika v chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 13. 3. 2023 (16:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě. *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 13. 3. 2023 (18:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZQA7T5B.