Černé skládky #18461 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lenka   |   25. 1. 2023 (16:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, chci nahlasit skladku, ktera vznika kolem vraku v zahradkarske kolonii Na Balkane. Vuz byl nahlasen jako vrak Sprave sluzeb hl. mesta Prahy s tim, ze uz v rijnu byla na sklo auta nalepena vyzva provozovateli vozidla k jeho odstraneni (skla na aute v mezidobi vytlucena). I presto, ze lhuta 60 dnu pro odtah auta majiteli uplynula, Sprava sluzeb k odtahu nepristoupila a vozidlo nadale slouzi jako popelnice, kolem ktere se hromadi odpad. Za odstraneni vozu a odpadu predem diky.

Reakce Čisté Trojky | 26. 1. 2023 (10:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět Bylo již předáno a věc řeší policie a Magistrát.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Lenka   |   26. 1. 2023 (10:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji za postoupeni problemu prislusnym subjektum. Mejte hezky den.