Černé skládky #18457 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   24. 1. 2023 (23:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace na chodníku, přes ulici nejblíže slezské 113

Reakce Čisté Trojky | 26. 1. 2023 (10:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět Pro matraci zajedeme!
Pavel, Čistá Trojka