Černé skládky #18422 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vladimíra   |   18. 1. 2023 (13:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

opakovaně znečišťovaný prostor u schodiště v průchodu Olšanské nám.-Sudoměřská
tentokrát i se stříkačkou

Reakce Čisté Trojky | 20. 1. 2023 (10:44)

Dobrý den,
bylo zkontaktováno SZM a přišla zpětná vazba MČ, že zde bude uklizeno.

S pozdravem
Kamila