Černé skládky #18395 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ignacio   |   14. 1. 2023 (19:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Auto plne odpadku

Reakce Čisté Trojky | 16. 1. 2023 (11:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Obratem jsme předali info na Magistrát - oddělení vraků.
Pavel, Čistá Trojka