Závady chodníků a komunikací #18343 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jirka   |   8. 1. 2023 (16:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o opravu. Díky.

Reakce Čisté Trojky | 9. 1. 2023 (09:26)

Děkujeme za Váš podnět.

Odesíláme ho na TSK k zaevidování a k opravě...

*Martin*