Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #18321 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martina   |   4. 1. 2023 (16:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

u kontejneru na elektroodpad na zastávce Balkán jsou rozbité televize

Reakce Čisté Trojky | 5. 1. 2023 (13:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Měla by poklidit svozová firma na elektro. Zkontrolujeme!
Pavel, Čistá Trojka