Závady chodníků a komunikací #18320 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Karel   |   4. 1. 2023 (15:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbity chodnik

Reakce Čisté Trojky | 4. 1. 2023 (16:06)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 4. 1. 2023 (17:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZREUTCA.