Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #18169 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   13. 12. 2022 (16:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

boty na Moruši

Reakce Čisté Trojky | 14. 12. 2022 (13:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Již bylo předáno na Odbor zeleně. Bude odstraněno zřejmě při jarních prořezech.
Pavel, Čistá Trojka