Úklid ulic #17994 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Vladimíra   |   21. 11. 2022 (10:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Znečištěný prostor

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2022 (13:37)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Upřesněte prosím o který vchod se jedná. Číslo popisné třeba. Děkujeme
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Vladimíra   |   23. 11. 2022 (15:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Táboritská 22 zezadu
Děkuji

Vložil(a): Vladimíra   |   23. 11. 2022 (15:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

omyl, 24!