Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #17986 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Magdaléna   |   19. 11. 2022 (21:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět nepořádek kolem popelnic. Prosím i o úklid odpadků rozfoukaných po celém vnitrobloku, zadní části (sousedící s popelnicemi) dětského hřiště a obou průjezdech. Na odpadky si chodí pochutnávat potkani.

Reakce Čisté Trojky | 21. 11. 2022 (11:13)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Komunální kontejnery jsou v péči SVJ domu.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Magdaléna   |   25. 11. 2022 (12:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, chápu, že samotné kontejnery vlastní jednotlivá SVJ, ale stojí přece na městském pozemku. Stejně tak je městským pozemkem i dětské hřiště zbývající plocha vnitrobloku. Bylo by tedy možné poklidit alespoň to, co jednoznačně patří městu? V bezprostředním okolí kontejnerů (přiložená fotka je jen střípkem), ale i po celém vnitrobloku je momentálně opravdu velký nepořádek (včetně obalů od stříkaček, rozbitého skla, potravin). Moc díky!