Závady chodníků a komunikací #17964 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   15. 11. 2022 (15:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Hájkova se naproti přes vozovku od lampy 301 704 nachází díra v dlažbě chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 16. 11. 2022 (08:44)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila