Úklid ulic #17893 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Gabriela   |   7. 11. 2022 (11:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbité tabulové sklo přes celý chodník u kontejnerů na tříděný odpad umístěných na rohu Přemyslovská a Jiřího z Poděbrad.

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (16:31)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět. Bylo poklizeno Čistou trojkou