Závady chodníků a komunikací #17892 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Simona   |   7. 11. 2022 (10:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U vstupu domu Chlumova 26 již několikátý týden lezi hromada dkažebnich kostek po výkopových pracech na zemní plyn.Firma kostllky nepouzila a neodklidila je.Bráni vstupu a kolemjdoucí je rozkopávají.

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (16:25)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na Technickou správu komunikací k zaevidování a k nápravě.

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (17:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ52XC1C.