Závady chodníků a komunikací #17885 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Richard   |   6. 11. 2022 (13:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozpadlá kostková dlažba ul. U kněžské louky 35

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (09:04)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK hl. m. Praha k vyřízení, jakožto správci chodníků.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (17:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZGK10NC.