Závady chodníků a komunikací #17875 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Radek   |   4. 11. 2022 (13:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefunguje zelený panáček na přechodu ulice Slezská směrem k Orionce.

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (08:57)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK hl. m. Praha na závady u světelných signalizací.
S pozdravem
Kamila