Závady chodníků a komunikací #17872 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Radana   |   4. 11. 2022 (08:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
na náměstí Jiřího z Lobkovic probíhaly na chodníku výkopové práce. Po jejich dokončení zanechali na nich velké množství písku, celý chodník je hodně zanesený a místy jsou i "hromady" písku. Vizte foto. Prosím je možné chodník dát do původního stavu, tj. odstranit veškerý písek? Předpokládám, že to měl udělat dodavatel těch výkopových prací. Podle mě je to na reklamaci.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (08:55)

Dobrý den,
pokud se opravuje mozaika na chodníku - písek zde zůstává delší dobu úmyslně z důvodu mezírek mezi kostkami a vlivem vnějších vlivů zde postupně zapadá. Chápu Vaše rozhořčení, ale takto nám bylo sděleno vyjádřením TSK hl. m. Prahy. Váš podnět samozřejmě zasílám tomuto správci k vyřízení.
Děkuji za pochopení
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 7. 11. 2022 (17:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZLYBS46.

Vložil(a): Radana   |   7. 11. 2022 (17:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ano, rozumím určitému množství písku, ale tentokrát toho nechali opravdu moc a když zaprší, písek si nosíme na botech všichni domů, a je to opravdu extrémní množství. De facto nechali ten chodník zaneřáděný. Písku si domů přinesu stejně, jako bych chodila po pláži.

Reakce Čisté Trojky | 28. 11. 2022 (14:00)

Podnět s ID WZLYBS46 byl na straně TSK vyřešen.