Další podněty Čisté Trojce #17857 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Aneta   |   1. 11. 2022 (21:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nešlo by prosím požádat příslušnou správu, aby po vyvezení těchto kontejnerů je otočili tak, aby se dali odpadky vyhazovat ze strany, kde se nachází chodník? Když se tam motají lidi na silnici vyhazující tříděný odpad, tak o nich řidiči přijíždějící z Chrudimské do Slezské nemají šanci vědět a je to docela nebezpečné pro chodce i řidiče. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 2. 11. 2022 (10:43)

Dobrý den,
děkuejme za Váš podnět. Předáváme vývozové firmě AVE.
Pavel, Čistá Trojka