Závady chodníků a komunikací #17845 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   1. 11. 2022 (09:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
špatný stav chodníku v lokalitě Sladkovského nám. x Čajkovského - rozebraná mozaika.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 1. 11. 2022 (10:00)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila