Závady chodníků a komunikací #17814 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   29. 10. 2022 (22:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

vypadané kostky

Reakce Čisté Trojky | 31. 10. 2022 (09:21)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na TSK k zaevidování a k opravě...

*Martin*