Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #17679 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Honza   |   10. 10. 2022 (17:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá ohrádka kolem stromu.

Reakce Čisté Trojky | 11. 10. 2022 (10:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka