Úklid ulic #17673 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   10. 10. 2022 (09:47) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jestli by prosím bylo možné uklidit velké množství nedopalků před vchodem U Rajské zahrady 1839/26. Díky

Reakce Čisté Trojky | 11. 10. 2022 (12:13)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět. Poklizeno Čistou trojkou.