Poškozený mobiliář #17637 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Honza   |   5. 10. 2022 (17:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefungují kliky, nic to nedělá.

Reakce Čisté Trojky | 6. 10. 2022 (08:26)

Dobrý den,
dekujeme za Váš podnět. Předáváme správci prvku.
Pavel, Čistá Trojka