Závady chodníků a komunikací #17632 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   5. 10. 2022 (11:01) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

sloupek v haji

Reakce Čisté Trojky | 13. 10. 2022 (08:54)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení. O jeho stavu řešení Vás budeme informovat.
S pozdravem
Kamila

Vložil(a): Jan   |   23. 11. 2022 (11:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobrý den, tak co tsk?