Závady chodníků a komunikací #17560 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   27. 9. 2022 (08:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

2x propadlý chodník

Reakce Čisté Trojky | 27. 9. 2022 (09:30)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na TSK k zaevidování a k opravě...

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 27. 9. 2022 (10:02)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ4Z1K0Z.