Závady chodníků a komunikací #17539 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   24. 9. 2022 (16:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stále se zvětšující 2 výmoly v komunikaci, cca 50m od sebe. Odletující kamínky z výmolů poškozují zaparkovaná auta.

Reakce Čisté Trojky | 26. 9. 2022 (10:59)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme na TSK k zaevidování a k případné opravě.

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 26. 9. 2022 (12:02)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZJS10E3.