Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #17524 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   23. 9. 2022 (08:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opakující se klasika. To opravdu nejde kontejnery zavřít do klece?

Reakce Čisté Trojky | 23. 9. 2022 (16:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uklidili jsme!
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky | 26. 9. 2022 (11:05)

Dobrý den,
tyto kontejnery jsou v majetku SVJ z přilehlého domu.
Nápravu musí zjednat oni. Neexistuje zákonný způsob jak je k tomu donutit.