Závady chodníků a komunikací #17491 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Magdalena   |   19. 9. 2022 (12:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

2 ucpané kanály ve vozovce, neodtékají, když prší

Reakce Čisté Trojky | 20. 9. 2022 (10:53)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 20. 9. 2022 (20:02)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ261WFS.