Závady chodníků a komunikací #17476 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   17. 9. 2022 (17:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ohnutá dopravní značka, Jeseniova/Hořanská.

Reakce Čisté Trojky | 19. 9. 2022 (10:20)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme Technické správě komunikací na dopravní značení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 19. 9. 2022 (11:02)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHFVVYK.