Úklid ulic #17471 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ignacio   |   16. 9. 2022 (21:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kere v parku u zastavky Chmelnice jsou plne odpadku. Videl jsem tam i krysy.

Reakce Čisté Trojky | 19. 9. 2022 (16:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na komplexní úklid zeleně.
Pavel, Čistá Trojka