Závady chodníků a komunikací #17410 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   7. 9. 2022 (20:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

propadlá vozovka

Reakce Čisté Trojky | 8. 9. 2022 (09:24)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Přeposíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě...

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 8. 9. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZRWHUQ8.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZRWHUQ8.

Vložil(a): Petr   |   14. 9. 2022 (11:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji.