Závady chodníků a komunikací #17380 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   4. 9. 2022 (19:49) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dalsi rozbity chodnik

Reakce Čisté Trojky | 5. 9. 2022 (10:37)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 5. 9. 2022 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZQSFB5E.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZQSFB5E.