Závady chodníků a komunikací #17368 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Robin   |   3. 9. 2022 (13:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sražená značka na chodníku v Jičínské

Reakce Čisté Trojky | 5. 9. 2022 (11:25)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme správci TSK na dopravní značení k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 7. 9. 2022 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8V3ZFR.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8V3ZFR.

Vložil(a): Robin   |   14. 9. 2022 (11:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

TSK bohužel tedy velmi pomalá, včera večer značka stále ležela na chodníku, bude to již dva týdny. Tak snad brzy. :)
Díky a hezký den. RK