Úklid ulic #17357 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Andrea   |   1. 9. 2022 (22:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice s odpadem na chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 2. 9. 2022 (12:21)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odvezli jsme. Čistá Trojka