Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #17337 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   31. 8. 2022 (16:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

bordel po bezdomovcich na hrobech u zdi u sv. Rocha

Reakce Čisté Trojky | 2. 9. 2022 (09:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Místo jsme poklidili. Čistá Trojka