Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #17320 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vratislav Jindřich   |   30. 8. 2022 (00:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na Blahoslavové ulici 6 je kontejner, podle barvy na papír a jsou do něho vkládány různé odpady,. Je tam již hodně odpadu a začíná to zapáchat. Prosím o řešení za obyvatele Bpahoslavové 6.

Reakce Čisté Trojky | 30. 8. 2022 (11:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na AVE.
Pavel, Čistá Trojka