Závady chodníků a komunikací #17302 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   28. 8. 2022 (14:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den. uprostřed Kostnickéjo náměstí se objevují nové a zvětšují staré díry ve vozovce. Některé jsou 'o kolo' u auta, a 'o zuby' na skútru ci kole.
omlouvám se, vím, ze je to na STK, ale posílám to přes Vás, aby byl záznam (např díru pod obrubnikem jsem posilal pres Vas, STK nahlásilo problem jako vyřešený, ale nikdo s dirou nic neudělal a jen se zvětšuje)

Reakce Čisté Trojky | 28. 8. 2022 (21:41)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Závadu znovu nahlásíme na TSK a zaurgujeme...

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 29. 8. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ0WVCFZ.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ0WVCFZ.