Chybějící sáčky na psí exkrementy #17298 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Robert   |   28. 8. 2022 (00:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

sáčky chybí u většiny košů v okolí zastávky Strážní

Reakce Čisté Trojky | 29. 8. 2022 (10:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáme Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Robert   |   4. 9. 2022 (19:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobrý den,
hlásím, že ani po týdnu nebyly sáčky doplněny. Nedostatek sáčků je nyní v celé části Prahy 3.