Závady chodníků a komunikací #17288 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): pan H.   |   26. 8. 2022 (15:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

pohozena koloběžka

Reakce Čisté Trojky | 28. 8. 2022 (21:38)

Dobrý den,
K Vašemu podnětu uvádíme toto:
1.) Nejedná se o závadu chodníku ani komunikace.
2.) Koloběžka je odstavená dle platných smluvních pravidel v zóně určené platnou smlouvou s Hlavním městem Praha.
3.) Pokud budete v budoucnu vkládat podobné nesmyslné podněty bude Váš účet na tomto serveru zablokován !

S pozdravem MČ-P3

Vložil(a): pan H.   |   29. 8. 2022 (19:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vaše odpověď asi není myšlena vážně.
1. smlouvu s Hlavním městem jsem opravdu nestudoval.
2. pokud je tam uvedeno, že se může odstavovat tento krap před vchody do domu tak to je slusny ulet.
3. když už chcete být takto drsný tak se nekryjte za anonymní podpis.